English
امروز : 1397/04/30
برای ایجاد حساب کاربری جدید ، کافیست فرم زیر را کامل پر کنید و گزینه عضویت در سامانه را بزنید .
نام و نام خانوادگی : *
شناسه کاربری : *
رمز عبور : *
تکرار رمز عبور : *
آدرس ایمیل : *
شماره موبایل : *
آدرس پستی : *
تلفن ثابت :
همراه با کد وارد کنید (88223344-021)
استان / ناحیه : *
کد پستی :
کد امنیتی :
کد : *
قوانین سایت را برای ایجاد حساب کاربری قبول دارم
قوانین ایجاد حساب کاربری جدید :

 قوانین عضویت عادی :

سایت انجمن علمی پزشکی ورزشی ایران ضمن سپاسگزاری از بازدیدکنندگان و کاربران سایت توجه ایشان را موارد قانونی زیر جلب می نماید:

- مخاطبان این سایت در سه گروه عمده دسته بندی شده اند. یک دسته مخاطب عام که با هدف ارتقاء سطح سلامتی به ورزش می نگرند. این افراد در بخش ورزش همگانی مطالب مربوط به خود را خواهند یافت. دسته دیگر کسانی هستند که به ورزش نگرشی حرفه ای تر داشته و بخش ورزشکاران و مربیان به مطالب مورد علاقه این گروه می پردازد. آخرین دسته از مخاطبان کادر پزشکی ورزشی از جمله پزشکان متخصص پزشکی ورزشی، پزشکان سایر رشته های مرتبط، دکتری و کارشناسان، فیزیوتراپی ورزشی، تغذیه ورزشی، روانشناسان ورزشی و ... است. بخش کادر پزشکی ورزشی در این سایت به این گروه اختصاص دارد.

- بازدید از بخش های ورزش همگانی و ورزشکاران مربیان برای همگان آزاد بوده ولی برای دریافت برخی از محتویات یا انجام برخی از فعالیت ها عضویت (عادی) در سایت لازم است.

- عضویت عادی در سایت رایگان است.

- انجمن علمی پزشکی ورزشی اطلاعات اعضاء سایت را به هیچ وجه در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد داد.

- به دلایل قانونی بازدید از برخی مطالب و محتویات بخش کادر پزشکی ورزشی برای همگان آزاد نیست و منوط به عضویت VIP است. جهت اطلاع از شرایط عضویت VIP به صفحه مربوطه مراجعه فرمایید.

- رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و شئونات اخلاقی در استفاده از امکانات سایت برای کلیه اعضاء الزامی است و در صورت مشاهده تخلف، برخورد مقتضی صورت خواهد گرفت.

- هرگونه برداشت از محتویات سایت منوط به هماهنگی با مدیریت سایت است.

- هر گونه اقدام جهت ورود غیرقانونی به بخش هایی که به صورت معمول برای شخصی غیر مجاز است، تخلف محسوب شده و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

- انجمن علمی پزشکی ورزشی ایران و مدیریت سایت، هیچگونه مسئولیتی در مورد محتوی لینک های مرتبط با این سایت و آگهی های تبلیغاتی مندرج در این سایت ندارد.

- وجود آگهی تبلیغاتی در سایت انجمن علمی پزشکی ورزشی دلیل بر تأیید محتویات تبلیغ از طرف انجمن نیست، مگر به طور واضح تأیید مطلبی انجام شده باشد.

- اقدام جهت عضویت در سایت به معنی پذیرش مطالب فوق است.